Garantija

Prekėms taikomos iki dviejų metų garantijos terminas. 

Prekei galiojanti garantija taikoma pagal gamintojo nurodymą. 

Jei prekė ne dėl Jūsų kaltės pasirodė netinkama naudoti nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, ji keičiama į naują, taisoma arba grąžinami pinigai. Prekių keitimas, grąžinimas, netinkamų naudoti priėmimas atliekamas parduotuvėse arba galite jas ( kartu su pirkimą patvirtinančiais dokumentais bei nurodyta grąžinimo priežastimi) išsiųsti per kurjerines tarnybas į buveinę: Žemaites g. 24, LT-03201, Vilnius. 

Nepamirškite, kad garantijos automobilių dalims galioja tik tada, jeigu turite darbus atlikusio autorizuoto serviso sąskaitą. Jeigu sąskaitos neturite dėl garantijos galiojimo nuspręs administracija. 

Susitarus, prekės garantiniu laikotarpiu gali būti taisomos. Taisymo procedūra rūpinasi parduotuvė arba būsite nukreiptas į garantinio aptarnavimo centrus. 

Nesugadintas ir nenaudotas prekes automobiliams (originalioje nesugadintoje pakuotėje) priimsime atgal arba pakeisime į kitas prekes pateikus pirkimą patvirtinančius dokumentus. Prekės priimamos parduotuvėje arba nurodžius grąžinimo priežastį, galima išsiųsti per kurjerines tarnybas. Šiuo atveju visas siuntimo išlaidas apmoka pirkusioji pusė. 

Kai kurios elektros ir elektroninės įrangos prekės yra nekeičiamos ir nepriimamos atgal. Parduotuvė neatsako už tai, jei svetainėje matytos prekės vaizdas skyrėsi nuo gautojo spalva, forma, įsivaizduojamu dydžiu dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių.