Klausimai ir atsakymai

  1. Jeigu žinote detalės numerį, galite naudoti paieškos pagal detalės numerį funkcija.
  2. Jeigu nežinote detalės numerio, galite naudotis detalių katalogu, kur galite įvesti automobilio VIN numerį arba pasirinkti automobilį iš katalogo sąrašo. Suraskite norimą detalę, paspauskite ant jos numerio ir pamatysite informaciją apie orginalias detales naudojamas gamintojo bei analogus, naudojamus vietoje jų. Taip pat matysite sandėlio likučius, pristatymo terminus bei kainas.
  3. Galite išsiųsti užklausimą mūsų konsultantui — pasirinkite šį meniu punktą, užpildykite automobilio duomenis ir ieškomos detalės informaicją. Atsakysime į Jūsų užklausimą kaip galima greičiau. Mūsų darbuotojas su Jumis susisieks ir atsakys į visus klausimus.
  4. Galite mums paskambinti ir sužinoti ar yra Jūsų ieškoma detalė. Šiuo atveju prašome pateikti automobilio VIN numerį arba detalės kodą. Kontaktinius duomenis rasite puslapio viršuje arba skyrelyje "Kontaktai".

 

Automobilio VIN numeris yra reikalingas norint tinkamai parinkti detales. Tačiau ir tai iš karto negarantuoja norimo rezultato. Todėl mūsų darbuotojas gali paprašyti papildomos informacijos apie Jūsų automobilį, pvz. variklio darbinis tūris, kuro rūšis ir t.t.

Taip. Galima užsakyti detalių kiniškiems automobiliams. Siūlome autodetales europietiškiems, amerikietiškiems, japoniškiems, korejietiškiems ir kiniškiems automobiliams, su vairu tiek kairėje, tiek ir dešinėje pusėje.

Taip, galima užsakyti naudotų detalių. Mes bendradarbiaujame su didžiausiais naudotų detalių aprdavėjais LEnkijoje. Užsakymo realizavimo terminas priklauso nuo detalės tipo, markės ir t.t. Norėdami užsakyti naudotą detalę tiesiog susisiekite su mumis.

Taip, galima. Mes visuomet parenkame patį patogiausią ir geriausiai tinkantį variantą, tačiau jei norite pasirinkti kitą firmą, galite tai padaryti.

Taip, pristatome prekes užsakovui. Jeigu tai nėra toli nuo mūsų biuro - atvežame savo transportu; jeigu esate kitame mieste - prekes siunčiame kurjeriu. Atvežimo kaina priklauso nuo kurjerių nustatytų kainų.

Užduoti klausimą
Vardas*
E-mail*
Telefonas
Klausimas*